Joogaõpetaja – Katrin Villiko / Piarjot Kaur

`

Olen sertifitseeritud kundalini jooga õpetaja alates 27.01.2016. Läbinud 2015 a I-astme õppe Prantsusmaal  oleva rahvusvahelise joogakooli Amrit Nam Sarovar tunnustatud õpetajate all. Õpingud toimusid nii Eestis kui Prantsusmaal Alpides.

Osalesin ka kundalini laste jooga õppes märtsist-juunini 2016 MTÜs Laste Jooga ja olen sertifitseeritud laste jooga õpetaja 5.06.2016. Laste jooga on suuresti mänguline, kuid see oleneb, mis vanusegruppi laps kuulub. Mängulised laste jooga tunnid on vanustele kuni  12 eluaastat, vanematega praktiseeritakse täiskasvanud kundalini jooga tundide sarnaselt, kuid väiksema intensiivsusega.

 

 

Joogatööga seonduvalt olen läbinud veel järgmised koolitused, mis mulle huvi on pakkunud
(tunnistused on näha Joogastuudio Maitri FB lehel):
* Liikumisõpetus koolieelses eas (Luvi OÜ)
* Erivajadustega laste märkamine ja toetamine koolieelses eas (Luvi OÜ)
* Vaikuseminutite baaskoolitus (MTÜ Vaikuseminutid)
* Lugemisjooga koolitus (MTÜ Hooling)
* Mänguline liikumine (Zoja Mellov töötuba – tegevused on suunatud rühmatöös aktiivsus- ja tähelepanuhäire tunnustega laste toetamisele)
* Inimese anatoomia ja füsioloogia (Rahvatervise Akadeemia – Nutrilligent OÜ) 

Läbitud koolitused enesearenguks veidi teises valdkonnas, mis mind huvitavad:
* Refleksoteraapia – jalg, käsi, kõrv (Eesti Massaaži- ja Teraapiakool)
* META-EFT 1-astme kursus (Sisemaailm OÜ)
* Klassikaline massaaž (Eesti Massaaži- ja Teraapiakool)

 

Lisainfot jooga kohta saad lugeda avades lehe „Hea teada

Ma tunnen, et olen leidnud selle, mida südames soovin teha ja ma liigun vaikselt sellel teel.

Kui kundalini jooga tundub sulle huvitav ja sa tunned, et vajad mingisugust tuge, siis võiksid sa seda joogastiili proovida. Joogastiile on erinevaid ja sul tuleb leida endale sobiv ja sama on ka õpetajaga, kuid soovitan mitte otsustada esimese tunni põhjal, see on praktika kogemiseks liialt lühike aeg. Kui see on sulle sobiv, siis tegele ühe joogastiiliga nt üks kvartal (hea kui saad praktiseerida intensiivsemalt ja iga päev). Tavapäraselt pakutakse joogatunde paar korda nädalas, seega leian, et ühest ja paarist kuust jääb väheks, et suuremaid muutusi tunnetada. Kuid samas oleme inimestena erinevad ja meie tervislik seisund on erinev ning samuti ühendus iseendaga. Tea, et iga joogatund on Sinu tervist toetav.

Olen kundalini jooga tunni sisestanud ka SportID keskkonda (uuri, kas sinu tööandja hüvitab sporditegevusi). Mind siiralt rõõmustab, kui kohtan sind oma joogatunnis ja / või annad praktika võimaluse oma lapsele, et saaksin jagada joogamaailma teadmisi. Nii oled kogemuse võrra rikkam ja teadlikum. Kuid samas rõõmustab mind ka see, kui leiad endale teise õpetaja, kogemaks rahu, rõõmu ja toetust, mida jooga pakub.

Tundi registreerimiseks v.t lehte “Kontakt ja hinnakiri

Päikest!
Katrin – Piarjot Kaur