Olen õppinud Tallinna Majanduskoolis raamatupidamist 2007 – 2010 a ja omandanud rakendusliku kõrghariduse ning enne seda õppisin samas koolis sekretäritööd. Töökogemused on mõlemas valdkonnas ja ka personalitöös.

Loovusega seotud teekond sai alguse kundalini jooga õpingutega 2015 a. Asutasin oma ettevõtte 2016 a Eesti Töötukassa toetusega ja lõin Tartu Tammelinna armsa hubase joogastuudio. 2018 a detsembris sulgesin joogastuudio ja tegutsesin joogatundidega edasi rendipindadel, nii ka täna. 

2020 a sügisel õppisin portree- ja pulmafotograafiks ning jumestajaks.

Hetkel töötan ehitusettevõttes, kuid töökogemus raamatupidamisteenust osutavas ettevõttes pakkus võimalust korraldada erinevate tegevusvaldkondadega ettevõtete raamatupidamist. Täiendan end erinevate koolitustega, arvestades ettevõtlust tervikuna. Maitri OÜ-s pakun jooksvat raamatupidamisteenust kui ka majandusaasta aruande koostamist ja seda osalise koormusega, et jõuda tegeleda kõikide oma ettevõtmistega.

Kui sul on mikro- või väikeettevõte ja vajad personaalset, head ja hoolivat raamatupidamisteenust, võta minuga julgelt ühendust ehk saame kokkuleppele (kasutan raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva ja Merit Palk ning RAPID).

Armastan oma tööd ja kõike, mida elu mulle pakub. 

Rõõmu!

 

maitri.oy@gmail.com

tel. 56658218

Katrin Ploomi