Olen õppinud Tallinna Majanduskoolis raamatupidamist 2007 – 2010 a ja omandanud rakendusliku kõrghariduse ning enne seda õppisin samas koolis sekretäritööd. Töökogemused on mõlemas valdkonnas ja ka personalitöös. 

Hetkel töötan põhikohaga raamatupidajana ehitusettevõttes, kuid varasem töökogemus raamatupidamisteenust osutavas ettevõttes pakkus võimalust korraldada erinevate tegevusvaldkondadega ettevõtete raamatupidamist. Täiendan end erinevate koolitustega, arvestades ettevõtlust tervikuna. Elan Tartumaal, Elva vallas. Töötan kodukontoris, kuid olen üsna liikuv ja käin tööalaselt Pärnus, Maitri OÜ tegevustega seotult Tartumaal, aga ka Tallinnas ja Valgamaal, kus on mu põhi tutvusringkond. Maitri OÜ-s pakun jooksvat raamatupidamisteenust kui ka majandusaasta aruande koostamist ja seda osalise koormusega, et jõuda tegeleda kõikide oma ettevõtmistega. Kasutan raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva ja Merit Palk ning RAPID.

Kui sul on mikro- või väikeettevõte ja vajad personaalset, head ja hoolivat raamatupidamisteenust, võta minuga julgelt ühendust, ükskõik kus Eestimaal tegutsed.

Teen täna kõiki töid, mida armastan ja olen kõikide kogemuste eest tänulik. 

 

Rõõmu!

 

Katrin Ploomi

maitri.oy@gmail.com

tel. 56658218