Vaimse maailma vastu hakkasin tõsist huvi tundma 90ndate alguses. Olen osalenud erinevatel psühholoogia- ja alternatiivmeditsiinialastel seminaridel ja koolitustel. Olen omandanud Reiki II astme taseme ja läbinud Silva Meelekontrolli Meetodi Graduate seminari. Sel ajal tärkas ka huvi jooga vastu. Otsisin erinevaid võimalusi ja õpetajaid, kuid leidsin oma lemmikõpetaja , Milda Maria Trinskyte, hoopis Tallinnast. Kui temast sai sertifitseeritud joogaõpetajate koolitaja, astusin tema teise lendu.

 

13.septembril 2009 aastal sai minustki Hatha stiili joogaõpetaja ning mind pühitseti ametisse sanskritikeelse nimega ADEYA. Adeya tähendab vanaindia e. sanskriti keeles “saadud kingitust”. Jooga ongi minu jaoks kui Kõiksuse Kingitus ja ma soovin südamest seda kõigiga jagada!
2017.a. omandasin ka YIN YOGA õpetaja sertifikaadi.
Joogastuudios Maitri viin läbi töötuba – Rasedate jooga, meditatsioon ja hirmuvaba sünnitus.

 

Teen käsitööd, küpsetan leiba ning kogun häid mõtteid ja uusi ideid värskes õhus kepikõndi harrastades või talviti suusatades. Mul on piisavalt aega! Seetõttu on mul jõudu panna kogu oma süda ja hing kõigesse, mida ma teen või jagan.
Soovin innustada ja toetada ka kõiki teisi, kes on mu elus osalised, liikuma oma unistuste suunas, enesega rahulolu suunas, ühekssaamise suunas oma Jumaliku Hingega.

Armastus, Rõõm ja Tänulikkus on ju meiega SIIN ja PRAEGU!

Ja tea, et Armastus kasvab vaid jagades!

Valgustagu Õnn kõiki meie päevi!

 

Minu tegevuste kohta saad lisa lugeda SIIT!

* Joogatundi registreerimiseks palun kirjuta meilile või helista, v.t lehte “Kontakt ja hinnakiri“.