Lõpetasin 2001 a TÜ kehakulftuuri teaduskonnas füsioteraapia eriala ja asusin tööle TÜ Kliinikumi taastusravi osakonda. Viimased aastad tegutsen iseseisvalt Kunksmoori nime all, aidates inimestel taas oma keha ja hingega kontakti leida, et terve ja tugev olla.

Ashtanga joogaga alustasin 10 aastat tagasi ja tänaseks on mul juba endal õpilased joogatunnis. Hiina meditsiini õpingud Neijingi koolis Haapsalus on poole peal (2/2 a). Tervisest olen rääkinud ka Tartu Rahvaülikoolis ja maakonnas. Juhendan ka kontorivõimlemisi ja joogat erinevates firmades.

Oma õpetustes lähtun väga palju isiklikust kogemusest, mida on andnud 20 aastane praktika inimestega töötamisel ja iseenda tundma õppimisel. Pikaajaline töökogemus erinevate terviseprobleemidega inimestel on andnud võimaluse märgata hädade põhjusi, seoseid ja tagajärgi, pannud mõtisklema, et muutes oma teadlikust ja võtes rohkem vastutust oma tervise eest on võimalik oma elukvaliteeti oluliselt parandada. Pealiskaudsed perearsti vastuvõtud ja pikad eriarsti konsultatsiooni järjekorrad ei peaks saama määravaks tervise käest laskmisel. Vaadakem enda sisse, et vastused probleemidele iseenda seest üles leida.

Alustan Joogastuudios Maitri joogaliikumise tunni uue grupi loomisega. Minu joogaliikumise tunnis on elemente ashtanga joogast. Kui jagad endast üht teist, saan rohkem läheneda individuaalselt. Tule avatud südamega. Rõõm oleks sinuga tutvuda. Anna oma osalemisest tunnis mulle alati teada. 

Tundi registreerimiseks v.t lehte “Kontakt ja hinnakiri“. 

 

Rõõmsate kohtumisteni,
Margit Tiit