Olles kogenud, kui palju võivad elukvaliteeti parandada teadmised inimesest kui tervikust, otsustasin teha elus kannapöörde ja pühenduda lõputule õppimisele selle kohta, kuidas toimib ja toimetab inimene kui universum, sest just seda oleme me igaüks oma triljonite keharakkude ja bakteritega, kes samuti peavad meie keha oma koduks.

Tänapäeva kiirustavas maailmas on ülioluline leida aega oma sisemise tasakaalu säilitamiseks või taastamiseks. Selleks on mitmeid võimalusi, millest alustada või mida eelistada. Massaaž on üks paljudest tõhusatest vahenditest, mis loob võimaluse homöostaasi taastamiseks ja haigustest paranemiseks ilma meditsiinilise sekkumiseta.

Olen õppinud klassikalist massaaži Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis, Vana-Eesti massaaži Krautmani Massaaži ja Terviseakadeemias ja Jaapani massaaži ehk Yumeiho®teraapiat PhD Eng. Maciej Dulski käe all.
Algaval aastal on plaanis pakkuda klientidele ka spordimassaaži ja lümfimassaaži.

 

Minu roll massöörina on leevendada Su valu, lihaspingeid ja blokeeringuid kehas, toetada Su keha, et käivitada tervenemisprotsessid. Olen tänulik, kui jagad ka tagasisidet oma tervisliku seisundi ja kogu protsessi järgse muutuse kohta, mida oled märganud. Eriti oluline on avatud suhtlemine massaaži seeria puhul. Olen Sinu jaoks olemas, kui tunned, et vajad massaaži.

Tunnen oma tööst väga suurt rõõmu ja teen seda suure naudinguga.  

 

Ilona

Võta ühendust vaadates kontakte lehelt Kontakt ja hinnakiri.