Olen toitumisnõustaja, kelleks ametlikult sain 2013 aastal ning sealt alates olen aktiivselt arendanud end toitumise ning tervise hoidmise valdkonnas. Varasemalt olen õppinud toiduainetetehnoloogiat, mis täiendab minu praegust toitumisnõustaja ametit. Hetkel õpin Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledžis tervisejuhiks.

Kodus kasvab mul kaks rõõmsameelset ja asjalikku poisipõnni. Minu pere toidulaud on kõigi jaoks aastatega muutunud palju rohkem tervist toetavaks ja oluliseks osaks, minu teadlikkuse kasvades selles valdkonnas.

Usun siiralt, et inimene ise saab teha väga palju ära selleks, et tema elu oleks täisväärtuslik ja tervist toetav. Kuna inimene funktsioneerib just täpselt nii hästi kui tema keha on toidetud, siis oma loengutes juhin inimeste tähelepanu sellele, et nad võtaksid vastutuse selle eest, mida suhu pistetakse.

 

Saan öelda, et mu töö on minu hobi, mida teen suure entusiasmiga. Annan toitumisaluste ja eritoitumise tunde kutseõppekeskustes. Viin läbi loenguid ettevõtetes, koolides, lasteaedades ja konverentsidel propageerides tervislikke eluviise. Viin läbi ka töötubasid, kus jagan näpunäiteid tervisliku toidu valmistamiseks. Toimetan MTÜ-s Tervise heaks ja lisainfot minu tegemiste kohta leiad SIIT.

Annan suurima rõõmuga individuaalset toitumisalast nõu, kuulates ära sinu pöördumise põhjuse, jagades oma kogemusi ja soovitusi ning leides just sinu jaoks õige lahenduse edasiseks. Minu kontaktid leiad lehelt Kontakt ja hinnakiri“, et kokku leppida sulle sobiv kohtumise aeg reedel Joogastuudios Maitri.

 

Parimate tervitustega!

Maigi Lepik